Průvodce nákupem

V TRADICI najdete kolekci střihů, které převážně v nabídce zůstávají, během let se mohou měnit v detailech, ale základní střih daného výrobku zůstává beze změn v proporcích. 

 

Látku zvoleného střihu si vyberete z naší aktuální nabídky. Některé materiály máme jen do vyprodání, jiné trvale, zejména naše autorské vzory plánujeme jako stálé. Odstín v naší stálé nabídce se může postupem času lehce proměňovat, tyto jemné změny u některých našich dodavatelů nejsme zatím schopni ovlivnit.

 

Věnujte pozornost tabulce velikostí. Jakmile u nás najdete svou ideální velikost, můžete se na ni i v budoucnu spolehnout i u jiných střihů.

 

Pokud potřebujete úpravu v konkrétní partii, nebo ušití oděvu na zakázku přesně vám na míru, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám vyjdeme vstříc. Za jednotlivou úpravu střihu účtujeme příplatek přibližně 500 Kč, včetně vsazení krajky do límečku. Model celý šitý na míru je cenově vyšší, než konfekční produkt, o 100% ceny v našem e-obchodě. 

 

Individuálně upravované zakázky se řídí Smlouvou o dílo a nelze je bezdůvodně vrátit, jako při nákupu konfekčního střihu. Více v našich obchodních podmínkách.

 

Pokud potřebujete dodání na konkrétní termín, třeba svatbu, dovolenou a podobně, neváhejte se na nás obrátit, domluvíme se.

Zpět do obchodu