Obchodní podmínky pro zakázky na míru

 

V našem e-obchodě Vám nabízíme zážitek z vytvoření oděvu, ve kterém se budete cítit krásně a na který se budete moct spolehnout. Pomůžeme Vám realizovat Vaši představu, nebo společně najít to, po čem toužíte.

Výběr materiálu

V našem salonu si můžete vybrat z materiálů, které máme skladem, z materiálů ve vzorníku, nebo pro vás budeme hledat vhodnou látku u našich dodavatelů. Pracujeme s kvalitními materiály, jako jsou bavlněný atlas, vlna, kašmír, hedvábí, len nebo viskóza.

Střih

Střih Vašeho oděvu na míru může být inspirován našimi kolekcemi, které si můžete prohlédnout v našem katalogu nebo v depozitu v salonu. Díky návštěvě salonu a prohlédnutí kvality našich ušitých kolekcí, můžete získat jasnější představu o modelu pro Vás. Rádi Vám však navrhneme střih zcela originální, podle vašich představ o tom, kam byste svůj oděv chtěli nosit a jak se v něm chcete cítit. Naše návrhářka může kreslit před Vašima očima a společně tak vytvoříte originální módní skicu jen pro Vás. Skicu vám na památku rádi věnujeme. Pokud se rozhodnete pro model na míru, změříme Vás při návštěvě salonu, abychom mohli připravit Váš střih.

 

Obchodní podmínky

Poté, co je vybrána látka, galanterie a střih, vypočítáme předpokládanou cenu Vaší objednávky (dále jen "Dílo"). Obrázky módní skici a látky, Vaše míry a cenu (dále jen "Návrh") Vám pošleme emailem ke kontrole. Po Vašem schválení Návrhu Vám zašleme fakturu na zálohu. U všech objednávek na zakázku účtujeme zálohu na materiál a práci ve výši 50% z předpokládané ceny. Uhrazením zálohy na účet naší společnosti  je objednávka závazná v souladu s těmito obchodními podmínkami, dochází mezi naší společností a zákazníkem (objednatelem)  k uzavření právního vztahu Smlouva o dílo, který se řídí ustanoveními Zákona č. 89/2012 Sb, zejména ustanoveními § 2586–2635. Záloha je uhrazením na účet naší společnosti vratná pouze v případech, které stanovuje zákon, například:

- že by naše společnost bezdůvodně nepracovala na objednávce zákazníka v dohodnutých lhůtách,

- pokud by kvalita výrobků prokazatelně neodpovídala schválenému Návrhu.

 

Pokud se v průběhu práce na Vašem modelu dohodneme na změnách, které sníží nebo zvýší cenu Díla, dohodneme se na snížení nebo zvýšení ceny společně. Většinu změn neúčtujeme jako náklad navíc. Cena se navyšuje v případech, kdy se zákazník pro nový, dražší materiál nebo galanterii v nadstandardní kvalitě, ruční výšivku a podobně.

Odkaz na Právní řád:

Občanský zákoník: Zákon č. 89/2012 Sb., zejména ustanovení § 2586–2635 OZ.

Tyto obchodní podmínky nabývají účinnosti dnem 6.12.2017

 

 

 

Zpět do obchodu