13. PK.jpg

TRADICE je značka životního stylu, inspirovaná a navazující na prvky tradiční lidové kultury a řemesla, esteticky i prakticky sloužící v dnešní době.

 

Dominantou je nabídka oděvů, které najdete v konfekčních střizích a velikostech S-XXL, s možností úprav na míru a dále také zakázkové krejčovství, kde vznikne návrh a model jen pro vás i z látek, které v našich vzornících v e-obchodě nenajdete. Oděvy nabízíme pro ženy, muže i děti. Textilie, porcelán a tkané výrobky najdete v nabídce DOMOV. 

 

Tradice je na trhu od roku 2015. Od začátku je veškerá naše výroba tuzemská. Snažíme se o maximálně etickou výrobu, ohleduplnou k lidem i přírodě. Udržitelnost našich výrobků předpokládáme investicí do kvalitních materiálů a kvality ušití. Postupně do naší nabídky zařazujme materiály v bio kvalitě. Spolupracujeme s drobnými řemeslníky, kteří se pyšní titulem Nositel tradic lidového řemesla a jejichž práce nese a předává řemeslný um po generace, dále s výrobami, které svým působením v textilním průmyslu u nás patří také mezi tradiční výrobce. Naše porcelánová kolekce vzniká ve spolupráci s porcelánkou Thun. Velká část vzorů v naší nabídce je autorská. Vzory z ilustrací naší zakladatelky a designérky  Zuzany Osako tvoří její syn Luigi. Kolekce autorských vzorů roste v průběhu každého roku a bude stálá a exkluzivní.

Jedním z našich principů jsou hezké mezilidské vztahy se všemi našimi obchodními partnery a dobrá pohoda každého z nás v týmu. Věříme, že láska a pohoda se takto dostanou i k vám s každým naším výrobkem.

 

Jsme velmi hrdí na to, že na zahajovací ceremonii  LOH Tokio 2020 oblékáme Český olympijský a paralympijský tým a přejeme naší výpravě mnoho úspěchů!

Nechť je LOH Tokio 2020 v roce 2021 oslavou překonání těžkých zkoušek, oslavou světového uzdravení.

 
LOUKA
 naše kolekce
TRADICE

KOLEKCE PODLUŽÍ je inspirována tradičními oděvy, jaké se v tomto jihomoravském regionu nosívaly každý den. Základem kolekce je jupka, jejíž charakteristické zakulacené rukávy, krajkové lemování, šůsek na zádech i délku k pasu, najdete v nabídce v téměř původním střihu.

Tváří naší původní kolekce Podluží se v roce 2016 stala Petra Svoboda.

MODROTISK

Plátna s krásným vzorem, barvená pigmentem z rostliny indigo, mají svůj  příběh.  Každý vzor i rodina, která ho vyrábí i tato technika, původně z daleké východní Asie.

 V Tradici pracujeme s modrotiskem, který přes 200 let vyrábí rodinná manufaktura v Olešnici. Jedna ze dvou dílen, které dnes už jako jediné v naší zemi touto technikou vzorují plátna a lny po generace.

INDIVIDUÁLNÍ NÁVRHY

V Tradičním ateliéru si můžete vybrat z mnoha krásných látek a galanterie, střihů vhodných pro vaši postavu. Osobní přístup a zaměření se na každý detail pro Vás vytvářeného modelu, nám umožní vytvořit pro Vás jedinečný oděv, který s Vámi skutečně splyne.

TRADICE_LOGO_FINAL_2016-02.png