SALON

ZAKÁZKOVÉ KREJČOVSTVÍ

TRADICE je zakázkové krejčovství, které se inspiruje původními střihy českých a moravských oděvů. Při navrhování našich kolekcí kombinujeme tradiční prvky s moderním designem a klademe důraz na ladnost ženské siluety. Používáme pouze vynikající materiály a ručíme za precizní zpracování. Pro svou praktičnost a vzájemnou kombinovatelnost jsou naše modely skvělým oděvem pro každý den. Nabídku krejčovského SALONU jsme nyní rozšířili o konfekční kolekci oděvů pro děti a dospělé, a také o textilní vybavení domácnosti – to vše najdete v našem E-OBCHODĚ.

 

Toužíte po modelu, navrženém přímo pro Vás?

Naším cílem je nabídnout a poskytnout Vám to nejlepší. Nejen samotný produkt, ale také zážitek z našich služeb. V Tradičním ateliéru si můžete vybrat z mnoha krásných látek a galanterie, střihů vhodných pro Vaši postavu. Osobní přístup a zaměření se

na každý detail pro Vás vytvářeného modelu, nám umožní vytvořit pro Vás jedinečný oděv, který s Vámi skutečně splyne. Usedne na Vaše tělo a přizpůsobí se Vašemu přirozenému pohybu. Soustředíme se na to, aby každý model z naší produkce podtrhnul Vaše přednosti, abyste se v něm cítili skutečně výborně po stránce pohodlí i sebevědomí.

MODROTISK
 naše kolekce
TRADICE
INDIVIDUÁLNÍ NÁVRHY

Chcete se o novinkách dozvědět jako první?

Kde nás můžete sledovat?

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
TRADICE - ČESKÉ ODĚVY, s.r.o.

Tiché Údolí 109

252 63  Roztoky, Česká republika

+420 777 138 618, zuzanaosako@gmail.com