Neohodnoceno

ŠATY S VOLÁNKY, KE KOLENŮM Z KONOPNÉ TKANINY MODRÉ

 

Propínací šaty s volánky v délce ke kolenům z konopné tkaniny modré
Pokud už znáte naše košilové šaty, pak i víte, jak vám padnou naše šaty volánkové. V obvodech se střih neliší. Volánkové mají delší rukáv, hlubší výstřih a poutka na zavazovací pásek, který je součástí šatů, můžete ho však pohodlně vyměnit za jiný, třeba kožený, ladící k vašim botám.

Šaty jsou vyrobeny z  konopné tkaniny, která je utkaná i obarvená v České republice z 50% technického konopí a 50% bavlny. Tkanina je měkká a velmi příjemná, velmi odolná praní a žehlení. Při dobrém zacházení vám oděv z této látky může vydržet i na celý život.

Velikost
Materiály
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na zakázku (1 ks) Na zakázku (1 ks) Na zakázku (1 ks) Na zakázku (1 ks) Na zakázku (1 ks) Na zakázku (1 ks) Zvolte variantu
5 100 Kč
Kategorie: ŽENY

Materiál:

Autorský satén LOUKA, SLOVÁCKO, PODZIMNÍ KVĚT: 100% měkčená bavlna

BAVLNĚNÝ SATÉN: 100% bavlna

BIO BAVLNA: 100% bio bavlna

LEN: 100% len

MĚKKÁ BAVLNA: 100% bavlna

MODROTISK: 100% bavlna

MUŠELÍN-GAUZE: 100% bavlna

KONOPNÁ TKANINA: 50% konopí, 50% bavlna

 

Pečujte s láskou:

MODROTISK
Perte zásadně v mýdlovém roztoku. Vypraný výrobek máchejte v několikrát vyměněné vlažné vodě. Do poslední lázně lze přidat trochu octa. Z počátku se u modrotisku objevuje vypírání přebytečné barvy, což se neprojeví na kvalitě vzorku, dodržíte-li postup. Modrotisk je vhodné slabě naškrobit a žehlit mírně vlhký.

Autorský satén, BAVLNĚNÝ SATÉN, BIO BAVLNA, LEN, MĚKKÁ BAVLNA, MUŠELÍN - GAUZE
Perte v ruce nebo pračce na 30°. Doporučujeme sušit zavěšené, nesušte v sušičce. Můžete žehlit na bavlnu, ale u mušelínu - gauze nedoporučujeme kvůli hezkému reliéfu.

 

Zpět do obchodu